اکسوگیم - دانلود رایگان بازی کامپیوتر و اندروید

http://oxogame.ir/

دانلود بازی Call of Duty Warzone Season 5 - November 2022 برای کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty Warzone Season 5 - November 2022 برای کامپیوتر فصل چهارم بازی Call of Duty Warzone Pacific تا تاریخ شانزدهم نوامبر ۲۰۲۲ – بیست و پنجم آبان ماه ۱۴۰۱ بک آپ رسمی از ب

دانلود بازی Call of Duty Warzone Season 5 - November 2022 برای کامپیوتر فصل چهارم بازی Call of Duty Warzone Pacific تا تاریخ شانزدهم نوامبر ۲۰۲۲ – بیست و پنجم آبان ماه ۱۴۰۱ بک آپ رسمی از ب

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
دانلود بازی Call of Duty Warzone Season 5 - November 2022 برای کامپیوتر
خلاصه مطلب :

دانلود بازی Call of Duty Warzone Season 5 - November 2022 برای کامپیوتر

فصل چهارم بازی Call of Duty Warzone Pacific تا تاریخ شانزدهم نوامبر ۲۰۲۲ – بیست و پنجم آبان ماه ۱۴۰۱ بک آپ رسمی از بتل نت آماده شده است.  بازی دو حالت گیم پلی دارد: بتل رویال و Plunder. تکلیف بتل رویال که معلوم است، همانند بقیه بخش‌ها بازیکن‌ها در یک محیط فرود می‌آیند و می‌جنگند. اما «غارت» (Plunder) چیست؟ در Plunder پول حرف اول را می‌زند؛ هر تیمی که به یک میلیون دلار برسد و از پولش محافظت کند، برنده مسابقه خواهد شد. اگر در سی دقیقه وقت داده شده گروهی به این رقم نرسید، در نهایت تیمی که بیشترین پول را به دست آورده به عنوان برنده مسابقه را ترک می‌کند. پول‌ها هم با انجام قراردادها، گشتن در محیط یا کشتن بقیه به دست می‌آیند. بخش جالب قضیه اینجاست اگر در این قسمت مردید، مقداری از پول‌تان می‌افتد و تیم حریف می‌تواند آن را بردارد. البته می‌توان با روش‌هایی از پول‌ها محافظت کرد ولی باز صد در صد نمی‌شود تضمین کرد و همچنان امکان از دست دادن‌شان وجود دارد. نقشه Plunder و بتل رویال یکی است ولی تعداد بازیکن‌ها در هر کدام فرق می‌کند.

Call of Duty Warzone v1.65.0 DC20221116 PC-DLHA

نسخه جدید بازی آپدیت تا ۲۵م آبان ۱۴۰۱ اضافه شد

بر اساس توضیحاتی که در وبلاگ اکتیویژن راجع به بازی Call of Duty Warzone داده شده، هر دو حالت در یک سرزمین بزرگ به نام Verdansk اتفاق می‌افتند که در واقع از بازی اخیر سری یعنی Modern Warfare به این نسخه راه یافته است. این سرزمین بیش از ۳۰۰ نقطه کلیدی دارد و مناطق مختلفی با تم شهری و روستایی را شامل می‌شود. در ضمن، شما می‌توانید با دوستان خود و به صورت یک تیم سه نفره نیز بازی را انجام دهید. انواع و اقسام اسلحه‌ها و وسایل نقلیه همانند همیشه در این نسخه از بازی کال آف دیوتی هم در دسترس گیمرها خواهد بود که به جذابیت هر چه بیشتر آن کمک می‌کند.

بتل رویالِ Warzone را هم می‌توان تک نفره بازی کرد و هم گروهی (دو نفره یا سه نفره). بد نیست بدانید بتل رویالِ بلک آپس ۴ از سه حالت تک نفره، دو نفره و چهار نفره پشتیبانی می‌کرد؛ در بتل رویالِ Warzone حداکثر اعضای گروه به رقمِ سه کاهش پیدا کرده است. محیط بازی Call of Duty Warzone تقریبا ۳ تا ۴ برابر بزرگ‌تر از بتل رویال بلک آپس ۴ است. این یعنی وارزون به راحتی می‌تواند با نقشه ۶۴ کیلیومترِ مربعیِ Erangel در پابجی رقابت کند؛ با توجه به اینکه ۱۵۰ نفر در بتل رویال با یکدیگر مبارزه می‌کنند این بزرگی نقشه کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد. کال اف دیوتی وارزون اولین نسخه رایگان از این سری است که در سبک بتل رویال طراحی شده و هدف از عرضه آن رقابت با عناوینی همچون فورتنایت (Fortnite)، اسطوره‌های اپکس (Apex Legends) و پابجی (PUBG) است.

منبع توضیحات: دانلودها، ویجیاتو و دیجیرو

Warzone is a massive combat arena, set in the expansive and dense city of Verdansk, where up to 150 players will battle for victory, across two distinct epic modes of play, Battle Royale and Plunder.

When you first enter the Warzone lobby, you’ll have to demonstrate you’re fit for battle by completing Warzone Orientation. This training goes over specific mechanics all players will need to know to put their best boot forward in Warzone. Completing orientation rewards you with an Operator skin for Domino (playable character).

Warzone Orientation details Call of Duty: Modern Warfare basics like movement, firing, equipping weapons, switching weapons, and mounting your weapon. Plus, you’ll learn Warzone fundamentals like pinging; picking up, dropping, and using inventory items like Armor Plates; activating and completing in-match Contracts; collecting and using in-match currency; using Buy Stations to purchase items like Redeploy Tokens and Killstreaks with in-match currency; and more.

تصاویر-بازی-Call-of-Duty-Warzone
تصاویر-بازی-Call-of-Duty-Warzone
تصاویر-بازی-Call-of-Duty-Warzone
تصاویر-بازی-Call-of-Duty-Warzone
تصاویر-بازی-Call-of-Duty-Warzone

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Core i3 4340 | AMD FX-6300

Graphics card: GeForce GTX 670 or 1650 | AMD Radeon HD 7950

Memory: 8GB RAM

Storage: 83 – 101GB available

سیستم پیشنهادی:

CPU: Intel Core i5 2500K | AMD Ryzen 5 1600X

Graphics card: GeForce GTX 970 or 1660 | AMD Radeon RX 580

Memory: 12GB RAM

Storage: 83 – 101GB free

 

دانلود کلاینت Battle Net Client با حجم 2.2مگابایت

—————-

توجه مهم! حتما پیش از شروع دانلود از لینک‌های موجود در دانلود منیجر خود بک آپ بگیرید. با انتشار نسخه جدید، لینک‌ها بروزرسانی خواهند شد اما لینک‌های دانلود نسخه قبلی هم‌چنان تا یک ماه قابل دریافت خواهند بود.

---------------------

دانلود بازی Call of Duty Warzone v1.65.0 DC20221116-DLHA:

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۴ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۵ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۶ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۷ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۸ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۹ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۰ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۳ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۴ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۵ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۶ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۷ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۸ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۹ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲۰ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲۱ با لینک مستقیم

توضیحات / دانلود گزارش کد : 313